Meksyk słynie ze wspaniałych zabytków archeologicznych, pięknych plaż, piramid, tryskających energią ludzi, bogatej współczesnej kultury a także tequili. Acapulco, Cancún, Veracruz, Chichén Itzá, Palenque, Oaxaca są najsłynniejszymi atrakcjami i najczęściej odwiedzanymi miejscami każdego roku przez tysięcy turystów.

 

Co z pozostałymi miejscami? Miejscami rzadko odwiedzanymi, w wielu przypadkach wciąż niedotkniętymi komercjalizmem, wycieczkami zorganizowanymi, tłumami turystów? Miejscami, gdzie natura jest nieskażona cywilizacją?

 

Jerzy Kukuczka powiedzial: "W górach odnalazłem swój nowy - pionowy świat". Z nami odnajdziesz swój pionowy świat i nie tylko.

 

Mexico Extreme zostało założone przez miłośników gór i przyrody, którzy zdobyli doświadczenie podróżując i wspinając się w najdalszych zakątkach Ziemi. Nasi przewodnicy mają wieloletnie doświadczenie we wspinaczce skałkowej, górskiej i wysokogórskim trekkingu.

 

Naszym celem jest dostarczenie nowych wrażeń każdemu zainteresowanemu doznaniem przygody i spróbowaniem czegoś nowego.

 

Czy to jest górski szczyt, pionowa skalna ściana, trekking czy też zwykły wypad na łono przyrody zapewniamy bezpieczeństwo, profesjonalizm i stuprocentową satysfakcję.

 

Z Mexico Extreme odkryjesz Meksyk z kompletnie innej perspektywy.

Mexico Extreme TeamCMS | webconstructor.pl
DESIGN | colorwhisper.com